Meble Kuroń | O firmie
15376
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15376,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

O firmie

O firmie

Domeną naszej firmy jest dystrybucja mebli cechujących się najwyższą klasą a dodatkowo eleganckim i aktualnym designem. Meble proponowane przez nas są zrobione z jakościowych tworzyw i oferowane w przystępnych cenach. Rozległa gama produktów a także fachowe doradztwo w czasie zakupu to również ważne atuty naszego przedsiębiorstwa.

Nasz firma zajmuje się produkcją mebli „szytych na miarę”. Jak wygląda współpraca z nami? Najpierw spotykamy się z klientem i ustalamy szczegóły dotyczące realizacji, czyli z jakich materiałów wykonamy porządane meble i wymiarujemy powierzchnię pod późniejszy montaż.

Gdy pomiar i materiały są już ustalone, przechodzimy do realizacji projektu 3D, dzięki temu projektowi klient na żywo będzie mógł obejrzeć swoje przyszłe meble. Następnie nanosimy poprawki ustalone podczas kolejnego spotkania i przechodzimy do realizacji mebli.

UWAGA: Projekt wykonujemy jeszcze przed zaakceptowaniem zlecenia! Nie kupujesz nic w ciemno.

 

Zapraszamy do współpracy!

Biuro

ul. Norwida 7

Chrzanowice

502 031 689

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00

Sobota – Niedziela nieczynne